Specializované kurzy

Pojďme cvičit

Pojďme cvičit s Domčou

14484794_1072960269454059_8426375665855598826_nZákladní poslušnost – školička , rozdělena na velká a malá plemena

Přístupná pro štěňátka od 3 měsíco po dospělé nekonfliktní pejsky jakéhokoliv věku. Věnujem se především rozvoji vztahu pejska a psovoda, motivaci na psovoda, dále pejsky naučíme základům poslušnosti jako je přivolání, povely sedni, lehni a zůstaň. Dozvíte se jak s pejskem pracovat aby šel poslušně na vodítku, nekradl jídlo z talířů, neskákal na návštěvy nebo zvládl běžnou manipulaci a péči o vzhled. V neposlední řádě se dozvíte jak si s pejskem správně hrát a jak bez fyzických trestů řešit problémy každodeního psýho života.

UPOZORNĚNÍ!! Pejskové necvičí celou hodinu najednou!!! Přibližně půl hodiny je věnováno hře,přivolávání, zůstaň a nebo povídání a další polovinu hodiny cvičí každý jednotlivě. (Neplatíte za odcvičený čas ale za informace, které Vám ve výcviku pomohou) 

 

Speciální kurzy

Individuální výcvik

samozřejmostí je i zcela individuální výcvik dle přání psovoda. Záleží čistě na domluvě.

Výcvik v terénu

určen pro ty, kteří nechtějí dojíždět na jedno stálé místo. Jedná se pouze o výcvik triků a základní poslušnosti a ovladatelnosti pejska. Výcvik probíhá v různých destinacích ve městě po předchozí domluvě.

Veškeré kurzy jsou určené pro maximální počet 5 psů. Kurz bude otevřen při minimálním počtu 3 psů.

Délka jedné lekce je 60min. Cena kurzu je 1800 Kč za 10 lekcí ( první hodina je individuální). Pokračující lekce jsou za 1500 Kč.