TRÉNINKY V HRADCI KRÁLOVÉ

Příjímáme pouze zájemce o výcvik pomocí pozitivního posilování. Bez používání trestů jak na cvičišti tak následně doma! Zaměřujeme se na budování vztahu a cvičíme pouze s lidmi, pro které je výcvik pejska zábavou a hrou. Nikoliv drilem a nutností! Pejsci necvičí celou hodinu, ale střídají se a v mezičasech odpočívají.

Tréningy neprobihaji. Pravidelně každý týden, jelikož se často účastníme zkoušek a závodu. Prez prázdniny cvičíme nepravidelně

Výcvik v Hradci Králové – PARK HÁJEČEK

PŘI NEPŘÍZNI POČASÍ TRÉNUJEME V KRYTÉ HALE Nedaleko Pardubic !!! Ve večerních hodinách cvičíme pod přenosným osvětlením (tmy se bát nemusíte)

Poslední aktualizace dne 6.6. 2019

SEZNAM VOLNÝCH MÍST: září – červen 

Výcvik přes letní prázdniny: O prázdninách cvičíme nepravidelně ve vypsaných termínech. Domča – necvičí srpen. 

SEZNAM VOLNÝCH MÍST


STŘEDA

Domča 16-20 hod Základní poslušnost malá i velká plemena + poslušnost pokročilí – obsazeno pokud máte zájem o středeční tréningy v HK napište email a kontaktujeme Vás kdy se místo uvolní. 

Domča 20 hod – Základní poslušnost pro malá i velká plemena pomocí pozitivní motivace –5 volných míst

SOBOTA

Domča 19:00 – Poslušnost pro malá i velká plemena pomocí pozitivní motivace (5mist)

V Pardubicích probíhá tréning Dogdancingu, poslušnosti na zkoušky, noseworku a triballu. – vycvikpsupardubice.cz 

Permanentka je splatná na 1 nebo 2 hodině.

Permanentku je třeba vychodit do 6 měsíců od zakoupení.

Omluva z lekce je možná pouze formou SMS trenérovi a to nejpozději do dne předcházejícímu tréningu, na pozdější omluvy již nebude brán zřetel a lekce propadá ( v závažných situacích po dohodě s trenérem je možné si lekci nahradit bez propadnutí).

Vrácení peněz je možné pouze po dohodě s trenérem a to se stornem -50%.

Háravé feny se mohou účastnit lekcí po dohodě s trenérem ( vstup do haly jim je ovšem zakázán).

Každý má povinnost si po svém psu uklízet a hlídat si jej. Za škody na zdraví či majetku druhých se zodpovídá majitel psa.

DSC_0006


Cena kurzu

Cena kurzu je 1 800 Kč za 10 lekcí (60 min). První lekce probíhá individuálně + zbylých 9 lekcí probíhá ve skupince psů. Pokračující lekce jsou za 1 200 Kč/10 lekcí.  (od 2019 – 1500 Kč) Permanentka pro každého dalšího psa stejného psovoda 800 Kč/10 lekcí. Individuální konzultace 400 Kč.


Kde cvičíme

Cvičíme v Pardubicích Pod Vinicí a v Hradci Králové v Parku Háječek. Za špatného počasí a v zimě v hale ve Starých Ždánicích. (mezi PCE a HK)

IMG_20181001_145323 (1)


Kontakt

Základní poslušnost
Dominika Szotáková
+420 739 108 307