TRÉNINKY V HRADCI KRÁLOVÉ

Příjímáme pouze zájemce o výcvik pomocí pozitivního posilování. Bez používání trestů jak na cvičišti tak následně doma! Zaměřujeme se na budování vztahu a cvičíme pouze s lidmi, pro které je výcvik pejska zábavou a hrou. Nikoliv drilem a nutností! Pejsci necvičí celou hodinu, ale střídají se a v mezičasech odpočívají.

Tréningy neprobihaji. Pravidelně každý týden, jelikož se často účastníme zkoušek a závodu. Prez prázdniny cvičíme nepravidelně

Výcvik v Hradci Králové – PIVOVARSKÁ FLOŠNA

PŘI NEPŘÍZNI POČASÍ TRÉNUJEME V KRYTÉ HALE Nedaleko Pardubic !!! Ve večerních hodinách cvičíme pod přenosným osvětlením (tmy se bát nemusíte)

Poslední aktualizace dne 12.4.2019

SEZNAM VOLNÝCH MÍST: září – červen 

Bohužel máme téměř všechny kurzy naplněné. Pokud nenajdete volné místo a máte zájem o dogdancing popřípadě přípravu na zkoušky z poslušnosti napište email. A informujeme vás kdy se přibližně místo uvolní.

Pro základní poslušnost sledujte aktualizace.

Výcvik přes letní prázdniny: O prázdninách cvičíme nepravidelně ve vypsaných termínech. Nikča – necvičí celý červenec. Domča – necvičí přelom červenec/srpen. Termíny se budou tedy vykrývat tak aby bylo možné docházet alespoň nepravidelně, a od září můžete pokračovat ve své klasické skupince, kterou si vyberete dle seznamu volných míst.

ČERVENEC – SRPEN – NEPŘÍJMÁME PŘIHLÁŠKY! Koncem srpna vypíšeme volná místa na zář 2019

 

SEZNAM VOLNÝCH MÍST


STŘEDA

16 – Domča – Poslušnost pro. Malá plemena pomocí pozitivní motivace (2mista)

 

17 – Domča – Poslušnost pomocí pozitivní motivace pro šťěňátka velkých plemen (1misto)

 

19 – Domca – základní poslušnost pro velká i malá plemena pomocí pozitivní motivace (3 mista)

SOBOTA

16,17,18 – Domča – Poslušnost pro malá i velká plemena pomocí pozitivní motivace (5mist)

V Pardubicích probíhá tréning Dogdancingu, poslušnosti na zkoušky, noseworku a triballu. – vycvikpsupardubice.cz 

Permanentka je splatná na 1 nebo 2 hodině.

Permanentku je třeba vychodit do 6 měsíců od zakoupení.

Omluva z lekce je možná pouze formou SMS trenérovi a to nejpozději do dne předcházejícímu tréningu, na pozdější omluvy již nebude brán zřetel a lekce propadá ( v závažných situacích po dohodě s trenérem je možné si lekci nahradit bez propadnutí).

Vrácení peněz je možné pouze po dohodě s trenérem a to se stornem -50%.

Háravé feny se mohou účastnit lekcí po dohodě s trenérem ( vstup do haly jim je ovšem zakázán).

Každý má povinnost si po svém psu uklízet a hlídat si jej. Za škody na zdraví či majetku druhých se zodpovídá majitel psa.

DSC_0006


Cena kurzu

Cena kurzu je 1 800 Kč za 10 lekcí (60 min). První lekce probíhá individuálně + zbylých 9 lekcí probíhá ve skupince psů. Pokračující lekce jsou za 1 200 Kč/10 lekcí.  (od 2019 – 1500 Kč) Permanentka pro každého dalšího psa stejného psovoda 800 Kč/10 lekcí. Individuální konzultace 400 Kč.


Kde cvičíme

Cvičíme v Pardubicích Pod Vinicí a v Hradci Králové v Parku u Pivovarské fošny. Za špatného počasí a v zimě v hale ve Starých Ždánicích. (mezi PCE a HK)

IMG_20181001_145323 (1)


Kontakt

Základní poslušnost
Dominika Szotáková
+420 739 108 307