Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /NODE1/vycvikpsuhk.cz/html/www/wp-includes/Requests/Transport/cURL.php on line 162
Tréninky 2019 - Hradec Králové | Výcvik psů Hradec Králové - Psí akademie

TRÉNINKY V HRADCI KRÁLOVÉ

Příjímáme pouze zájemce o výcvik pomocí pozitivního posilování. Bez používání trestů jak na cvičišti tak následně doma!

Výcvik v Hradci Králové – PARK HÁJEČEK

PŘI NEPŘÍZNI POČASÍ a v zimě TRÉNUJEME V KRYTÉ HALE ve Starých Ždánicích

K organizaci lekcí používáme online rezervační systém, do kterého dostanete přístup po zaslání přihlášky a zaplacení kurzovného.

VOLNÁ KAPACITA pro nové členy:

ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST, POKROČILÁ POSLUŠNOST – POMOCÍ POZITIVNÍ MOTIVACE U DOMČI – STŘEDA,SOBOTA ODPOLEDNE (16,17,18,19 hod)  – VOLNO ! přihlášku posílejte na: szotakova.dominika@gmail.com

Speciální lekce jen pro malá plemena! Soboty od 17 hod

ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST – PO DOBRÉM

Základní poslušnost pro štěňata i dospělé psy pomocí pozitivní motivace. Na hodině maximálně 5 psů. První hodina je individuální, dalších 9 ve skupince psů. Můžete se hlásit na tréningy jak se hodí Vám díky rezervačnímu systému!  Na hodinách probíráme základní povely a dovednosti (aby netahal na vodítku, nejedl ihned vše jídlo, přivolání, sedni, lehni, zůstaň).  Pokud Vás výcvik bude bavit můžete pokračovat v dalších aktivitách v Psí akademii.


DSC_0006

 


Cena kurzu

Cena kurzu je 1 950 Kč za 10 lekcí (60 min). První lekce probíhá individuálně + zbylých 9 lekcí probíhá ve skupince psů. Pokračující lekce jsou za 150/LEKCE Kč.  Individuální konzultace 600 Kč.


Kde cvičíme

V Hradci Králové v Parku Háječek. Za špatného počasí a v zimě v hale ve Starých Ždánicích. (mezi PCE a HK)

IMG_20181001_145323 (1)


Kontakt

Základní poslušnost
Dominika Szotáková
+420 739 108 307